• Opening hours : Mon-Friday 8-15

  • 1.800.123.4567

Narodziny

Narodziny

Narodziny2023-01-18T21:07:44+01:00
home-graphics-14

Kiedy rodzi się Dziecko – rodzi się także Mama!

Wsparcie Mamy i Dziecka
w nowej sytuacji życiowej!

Wsparcie Mamy i Dziecka
w nowej sytuacji życiowej!

Wsparcie położnicze, Szkoła rodzenia, Położna, Porady laktacyjne, Wsparcie w laktacji, Przygotowanie do porodu, Wizyty poporodowe, Wizyty patronażowe.

Witam Cię serdecznie, cieszę się że możemy się lepiej poznać.

Witam Cię serdecznie, cieszę się że możemy się lepiej poznać, jestem córką samego Boga, żoną wspaniałego, twórczego męża, mamą trójki dzieci, Marysia 2020, Stasiu narodziny dla Nieba 2021, Helenka 2022.  Jestem położną z zamiłowania i pasji, bardzo lubię wspierać kobiety na drodze macierzyństwa, daje mi to wiele radości i satysfakcji. Wiem że bycie mamą to cały wachlarz emocji i uczuć, chce aby każda mama wiedziała że to co czuje jest w porządku.

Od radości, miłości, euforii, zachwytu po złość i frustracje, rozczarowanie niemoc i lęk aby żadna z tych życzy nie budziła poczucia winy… Chce dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, pomóc Ci i usłyszeć Twoje potrzeby, dostrzec ewentualny problem i pomóc go rozwiązać, chce abyś poczuła się zaopiekowana, zrozumiana, rozgość się i opowiedz mi czego potrzebujesz.

Zaufaj że najlepszy plan ma dla Ciebie sam Bóg.

Zaproś Go do swojego porodu…

Przygotuj się tak jakby wszystko zależało od Ciebie a postępuj tak jakby wszystko zależało od Niego. Często pytacie mnie:

Family therapy

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem.

Stress management

Velit tempor, aliquam vel mauris duis rhoncus maecenas.

Schedule appointment

Velit tempor, aliquam vel mauris duis rhoncus maecenas Sed porttitor lectus nibh nulla quis.

Przejdź do góry