Jesteś stworzona aby rodzić! Dwie komórki i Iskra Życia aby mógł powstać nowy człowiek, niezwykła tajemnica, Boży dar! W Twoim ciele rozwija się życie, jesteś więc Sanktuarium Życia. Zachwyca mnie to że nasze ciało może wyprodukować gotowe dziecko, to niezwykły przywilej ale także duża odpowiedzialność!

Cieszę się że interesujesz się przygotowaniami do porodu! To wielka rzecz urodzić nowe życie, wieże że może to być piękne doświadczenie pełne Mocy Bożej, które daje Kobiecie siłę na piękne przeżywanie macierzyństwa. Sama mam piękne doświadczenie porodu, chciałabym się tym dzielić, bardzo zależy mi aby każda kobieta mogła doświadczyć dobrego porodu bo przecież jesteśmy stworzone do rodzenia! Pan Bóg nie pomylił się powierzając nam tę rolę ale uposażył nas KOBETY we wszystko co potrzeba aby życie przyjąć, nosić pod sercem a potem urodzić.

Przyjście na świat nowego człowieka to bardzo ważny moment, przygotowujemy się do ważnych momentów w naszym życiu wiec i poród wymaga przygotowania. Świadomi rodzice, którzy wiedzą jak wygląda poród i co może ich spotkać są decyzyjni podczas porodu, mają narzędzia aby pomóc dziecku i mamie.

Zapraszam na spotkaniach szkoły rodzenia, oprócz merytorycznych treści i najnowszej wiedzy przekazanej w przystępny sposób poruszam duchowy aspekt przygotowania do porodu bo Ten który życie daje chętnie pomaga w trudach rodzenia. Zaproszenie Boga do porodu to to ogromne wsparcie Nieba!

Cieszę ze wspólnego przygotowania do porodu, połogu i opieki nad noworodkiem!

Czuje w tym ogromną odpowiedzialność dlatego wkładam wiele pracy i wysiłku aby spotkania były wartościowe.

Schedule appointment

boss

Vestibulum ante ipsum

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Donec rutrum congue leo eget malesuada vestibulum.