Kobieta, niesamowita istota stworzona przez samego Boga, wierze że to właśnie On dał nam dar noszenia i rodzenia dzieci. To także odpowiedzialność za życie jakie na nas spoczywa. Chce Ci powiedzieć że właśnie dlatego jesteś stworzona do rodzenia dzieci. Twoje ciało jest genialne, potrafi wyprodukować gotowego człowieka. Dwie komórki i Iskra z Nieba aby powstało nowe życie. Nieustanie zachwyca mnie Boży geniusz… Dziecko rodzi się gotowe, piękne, pachnące mające wielką wolę życia. Nikt inny nie jest w stanie powołać na świat nowe istnienie. Dlatego już dziś ukochaj siebie i bądź wdzięczna za swoją kobiecość.

Bardzo zachęcam kobiety aby w czasie CIĄŻY nie używały tego poprawnego ale medycznego określenia. Stan BŁOGOSŁAWIONY, przy nadziei, noszę dziecko. Słowa wpływają na nas i na nasze otoczenie a ciąża ciąży i mimo że czasem nam „ciąży” bo dotykają nas niedogodności stanu odmiennego to warto już w nomenklaturze podkreślić Świętość Życia.

Schedule appointment

boss

Vestibulum ante ipsum

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Donec rutrum congue leo eget malesuada vestibulum.