Na samym wstępie chcę Ci powiedzieć że jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka. Każda z nas chce dać dziecku to co najlepsze, ucząc się nowej roli jaką przyjdzie nam pełnić po porodzie, często towarzyszy nam wiele wątpliwości i obaw.

Mała, delikatna i krucha istota a świat staje do góry nogami, zmienia się wszytko! W tym pięknym ale także trudnym czasie potrzebne jest wsparcie. Pomoc mądrych i doświadczonych kobiet, pełnych empatii i zrozumienia, takich które dodadzą Ci skrzydeł i pomogą latać!  Mam nadzieję że masz wokół siebie wsparcie, jeśli go brakuje zadzwoń do koleżanki która niedawno urodziła albo napisz do mnie, postaram się pomóc. Ważne abyś nie została sama, ale czuła się zaopiekowana.

Ważne jest także wsparcie męża, który także odnajduje się w nowej roli, pozwól sobie pomagać, daj się rozpieszczać, czas połogu to czas na odpoczynek i uczenie się dziecka. Tworzenie rodziny na nowo!

Schedule appointment

boss

Vestibulum ante ipsum

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Donec rutrum congue leo eget malesuada vestibulum.