• Kiedy rodzi się dziecko – rodzi się także mama

Loading...
Narodziny2023-04-26T00:14:05+02:00

Witam Cię serdecznie, cieszę się że możemy się lepiej poznać.

Cieszę się że możemy się lepiej poznać, jestem córką samego Boga, żoną wspaniałego, twórczego męża, mamą trójki dzieci, Pierwsza córka przyszła na świat w 2020, a Druga w 2022.  Jestem położną z zamiłowania i pasji, bardzo lubię wspierać kobiety na drodze macierzyństwa, daje mi to wiele radości i satysfakcji. Wiem że bycie mamą to cały wachlarz emocji i uczuć, chce aby każda mama wiedziała że to co czuje jest w porządku.

Od radości, miłości, euforii, zachwytu po złość i frustracje, rozczarowanie niemoc i lęk aby żadna z tych życzy nie budziła poczucia winy… Chce dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, pomóc Ci i usłyszeć Twoje potrzeby, dostrzec ewentualny problem i pomóc go rozwiązać, chce abyś poczuła się zaopiekowana, zrozumiana, rozgość się i opowiedz mi czego potrzebujesz.

Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości, wiem jak to jest doświadczać sprzeczności w swojej głowie, kiedy zastanawiasz się co będzie lepsze… Chce abyś mogła cieszyć się z tego że jesteś mamą dlatego zbudujemy Twoje kompetencje abyś czuła się specjalistką od swojego porodu oraz ekspertem Twojego dziecka

Zaufaj że najlepszy plan ma dla Ciebie sam Bóg.

Zaproś Go do swojego porodu…

Przygotuj się tak jakby wszystko zależało od Ciebie a postępuj tak jakby wszystko zależało od Niego. Często pytacie mnie:

Przygotowanie do porodu

Wsparcie położnicze, Szkoła rodzenia, Położna, Porady laktacyjne, Wsparcie w laktacji, Przygotowanie do porodu, Wizyty poporodowe, Wizyty patronażowe.

Wsparcie po porodzie

Poród, nowy człowiek na świecie, rodzice mogą czuć się zagubieni w nowej sytuacji, pomogę Wam odnaleźć się w nowej rzeczywistości

Umów wizytę

Serdecznie zapraszam do bliższego poznania.

Przejdź do góry